AKTUALNOŚCI

Otwieramy możliwość dla podopiecznych bezpłatnego kontaktu z psychologiem on-line.
Katarzyna Mirkowska, magister psychologii (specjalność kliniczna), zna problematykę chorób związanych z zanikiem mięśni, współpracuje między innymi z Stowarzyszeniem dla Rodzin. Pracuje również w oparciu o podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniu, jest praktykiem mindfulness, ukończyła między innymi szkolenie MBSR (redukcja stresu w oparciu o uważność). Rozmowy są prowadzone poprzez komunikator Skype.
Umówienie na spotkanie on-line, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W odpowiedzi dostaną Państwo termin spotkania do wyboru oraz godzinę. Tuż przed spotkaniem będzie wysłany link do rozmowy na Skype.

Najnowszy transkrypt webinaru WDO z dnia 04.04.2020, sobota, godz 16:00

dotyczący stresu wywołanego pandemią, dostępny także w zakładce "do pobrania - COVID 19"

Koronawirus COVID a DMD 4

Najnowszy transkrypt webinaru WDO z dnia 28.03.2020, sobota, godz 16:00

dostępny także w zakładce "do pobrania - COVID 19"

Koronawirus COVID a DMD 3

Zalecania Kliniki Neurologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dla pacjentów z Dystrofią mięśniową typu Duchenne’a w związku z pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2) z dn. 5.04.2020r

Zalecenia WUM

Jeśli komuś kończy się w najbliższym czasie ważność karty parkingowej, może za szybą umieścić informację z poniższego załącznika (plik dostępny także w zakładce "Do pobrania").

Karta parkingowa zachowuje ważność do zakończenia pandemii.

Karta parkingowa obowiązuje nadal.

 

pomagaja

rejestr_DMD

wzorce

btn_facebook

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

ankieta