Misją portalu jest dostarczenie rzetelnej i aktualnej wiedzy opartej na faktach wiedzy z zakresu dystrofii mięśniowych. Informacje te adresowane są zarówno do osób chorych na dystrofie mięśniowe, ich rodzin jak i osób profesjonalnie zajmujących się opieką nad tymi chorymi.

Dokładamy starań, aby publikowane informacje przekazywane były w sposób ciekawy i przystępny. Portal powstał, aby pomóc Państwu i Państwa rodzinie w zrozumieniu różnych aspektów związanych z postępowaniem w dystrofiach mięśniowych. Znajdziecie Państwo ważne i przydatne informacje na temat diagnostyki i opieki w chorobach nerwowo-mięśniowych uwarunkowanych genetycznie.  Prosimy jednak pamiętać, że wszelkie informacje i porady znajdujące się na stronach portalu służą jedynie wsparciu kontaktów pomiędzy pacjentem a lekarzem, rehabilitantem lub personelem medycznym. W żadnym przypadku nie mogą one zastąpić tego kontaktu.

Osoby odpowiedzialne za dobór zamieszczanych informacji nie mają wykształcenia medycznego, jednak dokładają starań o jak najwyższą jakość przekazywanych Państwu informacji. Dlatego też teksty opracowywane są przez osoby z wykształceniem medycznym. Znajdą Państwo na naszych stronach  także liczne tłumaczenia międzynarodowych opracowań. Wszystkie tłumaczenia są weryfikowane przez specjalistów z danej dziedziny. Pod każdym opracowaniem autorzy, tłumacze i osoby weryfikujące tekst są wymienione z nazwiska.

 

deklaracja dostepnosci

pomagaja

rejestr_DMD

wzorce

btn_facebook

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

ankieta