Polityka poufności

Przykładamy dużą wagę do ochrony i zapewnienia poufności informacji użytkowników. Wszelkie informacje o użytkowniku zbierane automatycznie podczas przeglądania strony, a w szczególności adres IP za pomocą którego uzyskano dostęp do internetu, czas uzyskania dostępu do naszej strony, otwierane strony na portalu PPMD są poufne. Moga być one wykorzystane do analizy zachowań użytkowników, na podstawie której podejmowane są decyzje dotyczące usprawnienia działania strony.

Wszelkie informacje zbierane w trakcie prowadzonej korespondencji (np. adres e-mail, imię i nazwisko użytkownika) wykorzystywane są wyłącznie do odpowiedzi na korespondencję. Jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej nie archiwizujemy i nie gromadzimy danych osobowych pozyskiwanych tą drogą.

Nasz serwer wykorzystuje znaczniki kontekstu użytkownika(cookies), aby w sposób dynamiczny wyświetlać naszą stronę według preferencji użytkownika.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w polityce prywatności.

 

Polityka reklamowa
Portal parentproject.org.pl może zamieszczać ogłoszenia reklamowe, które w żaden sposób nie wpłynął na utrudnienie w korzystaniu z serwisu.

 

deklaracja dostepnosci

pomagaja

rejestr_DMD

wzorce

btn_facebook

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

ankieta