sympozjum2020 

Fundacja Parent Project Muscular Dystrophy oraz Centrum Chorób Rzadkich Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku pod patronatem Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medyczny serdecznie zapraszają na bezpłatną Konferencję medyczną on-line „DMD bądźmy RAZEM” dla rodzin z dystrofią mięśniową Duchenne’a i Beckera, które odbędzie się 14 listopada.

Konferencja skierowana jest do chorych na dystrofie mięśniowe i ich rodzin oraz opiekunów, lekarzy, fizjoterapeutów i osób odpowiedzialnych za system opieki nad chorymi na dystrofie mięśniowe.
Główna tematyka sympozjum obejmować będzie standardy opieki nad osobami chorującymi na dystrofie mięśniowe, opieka neurologiczna, kardiologiczna, dietetyczna, rehabilitacja i prób leczenia stosowanych w dystrofiach mięśniowych.
Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń w zakresie diagnostyki i postępowania w dystrofiach mięśniowych lekarzy z kraju i zagranicy oraz okazją do konfrontacji doświadczeń chorych i ich opiekunów w tym zakresie.

Temat: Konferencja medyczna on-line „DMD bądźmy RAZEM”
Termin: Sobota, 14 listopada 2020 o 09:00 – 16:30
Organizator: Fundacja Parent Project Muscular Dystrophy, Centrum Chorób Rzadkich UCK
Wydarzenie online platforma ZOOM

Harmonogram konferencji DMD 2020

Link do rejestracji: https://konferencjadmd2020.webankieta.pl/
Osoby które chcą wziąć udział w konferencji prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej.
Czekamy na Wasze zgłoszenia do dnia 10.11.2020

Link do wydarzenia na FB 

konferencja info 14112020

 

deklaracja dostepnosci

pomagaja

rejestr_DMD

wzorce

btn_facebook

Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej Stosujemy się do standardu HONcode dla wiarygodnej informacji zdrowotnej:
sprawdź tutaj.

ankieta